Share this photo on Twitter Share this photo on Facebook

Sleepy

Posted by
Monique (Koh Samui, Thailand) on 5 March 2012 in Animal & Insect.

Click here for a better resolution.


Family: Columbidae
Genus: Geopelia
Species: Geopelia striata
Common name: Zebra Dove, Barred Ground Dove

NIKON D300 1/1250 second F/8.0 ISO 320 500 mm

Bedankt voor je bezoek en reactie op mijn fotolog. Opbouwende kritiek en een eerlijke mening over de foto wordt op prijs gesteld, want ik heb nog veel te leren! Meer foto's zijn te bekijken op mijn Pbase-site.
Mijn Spotlight en Color Spotlight foto's.


Thanks for visiting my photoblog and leaving your comment. I appreciate your honest opinion and constructive comments on my pictures, as I still have a lot to learn! You can see more pictures on my Pbase-site.
My Spotlight and Color Spotlight photos.


Webshop

❀ Yvonne Simons ❀ from Tilburg, Netherlands

Ha, ha ook een vogel vandaag!! Wat een leuk standpunt, maar je moet wel opletten dat hij of zij niets laat vallen! :-)

5 Mar 2012 5:53am

@❀ Yvonne Simons ❀: Deze was al half in slaap, geen idee of ze dan ook nog schijten?! :) Was in ieder geval de eerste keer dat ik een vogel zag gapen ;)

Marie LC from Entre montagnes et Bretagne, France

So cute !

5 Mar 2012 6:37am

Nazzareno from Rome, Italy

Nice capture...!

5 Mar 2012 7:07am

pascale from Brussels, Belgium

hahaa ik dacht dat hij aan het fluiten was en dus neen hij sliep
dat heb je dan heel goed gezien
prachtig!!!

5 Mar 2012 7:15am

Ellebelle from Medemblik, Netherlands

Als hij maar niet naar beneden valt ................ ;-))
Leuk standpunt!

5 Mar 2012 8:58am

k@ from Paris, France

Nah, he was just much too proud you could come & take a pic, he's faking ;)) Super angle ! And super week to you in those smooth feathers mood, dear*

5 Mar 2012 9:09am

Laurette from Johannesburg - Fourways, South Africa

A very cute capture. Looks like a very lazy little dove. Fabulous timing in this shot. Well seen and captured.

5 Mar 2012 9:52am

Antsje from Leeuwarden, Netherlands

Oeps als hij maar blijft zitten en er niet afvalt als hij echt in slaap valt

5 Mar 2012 10:02am

Girish from Mumbai, India

Lovely. My face is exactly like this, but I can't sleep :( nice timing and picture.

5 Mar 2012 10:15am

J©NW from Netherlands

Prachtig moment Monique. Goed gezien.
Gr Jan W

5 Mar 2012 10:38am

Ana Lúcia from Leiria, Portugal

A funny picture!

5 Mar 2012 10:54am

Steve Rice from Olympia, United States

A lovely sleeping dove. Nicely caught.

5 Mar 2012 10:58am

Aubélia from Kortrijk, Belgium

Mooi in beeld gebracht.

5 Mar 2012 11:13am

Marjolein from Westvoorne, Netherlands

Wat heb jij op het juiste moment je plaatje geschoten.
Super en grappig is deze gaapactie !!

5 Mar 2012 11:36am

PRASHANT from Mumbai, India

Are YOU yawning yet ?....great shot.

5 Mar 2012 11:46am

Lougris from Toulouse, France

wow !! un cadrage en contre plongée des plus impressionnant !! :)

5 Mar 2012 12:56pm

J©NW from Netherlands

't Loopt inderdaad nog niet echt sprankelend Monique, zolang de feed niet goed werkt is het beter
gewoon ouderwets op bezoek te gaan bij webloggers, dan kom je wel eens voor niets, dat kan.
Daarom probeer ik bij mijn vaste bezoekers middels een actieve J©NW in een reactie aan te geven dat er bij mij weer wat te zien is.
Fijn dat het je nu wel gelukt is om te reageren, toch weer een verbetering bij weblog??
Gr Jan W

5 Mar 2012 1:21pm

@J©NW: Jij hebt dat op een handige manier opgelost Jan ;-)

RBL from Oxford, United States

Fantastic capture, beautiful bird!

5 Mar 2012 1:36pm

Ank from Zwolle, Netherlands

In de 'preview' dacht ik vanwege het verenpatroon een havik o.i.d. te zullen gaan zien maar een gapende duif had ik echt niet veracht *lol* Erg leuk!

5 Mar 2012 2:15pm

FotoAnna from Mother Earth, Netherlands

Hier moet ik echt om lachen Monique... en dat op het juiste moment... werkelijk schitterend!
Lieve groetjes,
Anna :-)))

5 Mar 2012 4:21pm

Frans from Netherlands

Prachtig moment en een hele mooie plaat hier kan ik van genieten en om lachen dus een topper.

Gr. Frans

5 Mar 2012 6:06pm

Loner from Wörgl, Austria

A very nice and cute capture.

5 Mar 2012 6:37pm

Lia from Zwolle, Netherlands

Mooi standpunt, het is wel een grappige foto!

5 Mar 2012 7:42pm

L'Angevine from Angers, France

eh bien il est mal élevé car il nous fait une grimace en tirant la langue

5 Mar 2012 8:06pm

Nigel from Avening, United Kingdom

:-)

5 Mar 2012 8:42pm

curieuzeneuzemosterdpot from somewhere between viewer and subject, Belgium

hihi .. met zijn neusje in de zon!
als dat niet zalig is! :-))

5 Mar 2012 11:05pm

Wim from los Llanos de Aridane, Spain

Heel uitzonderlijk moment om vast te leggen !! Knap!

6 Mar 2012 1:05am

joshi daniel from India

hehe, looks so sleepy!

6 Mar 2012 5:18am

Florence from Paris, France

Ahahha ! The funniest face I've ever seen !! :-))))))))))))))))

6 Mar 2012 12:29pm

Hiro from Kyoto, Japan

I'd like to take a nap together !

6 Mar 2012 12:49pm

Joke from Leuven, Belgium

Dat is een lach waard, wat mooi Monique!

6 Mar 2012 7:50pm

DULCIE from Danville, CA, United States

Sweetly sleeping on her branch....charming !!

7 Mar 2012 12:04am

boomkruiper from borger, Netherlands

Wat een lieve gaperd :) Zou bij een drogisterij moeten gaan zitten ;)

8 Mar 2012 12:30am

Helma from Enkhuizen, Netherlands

Geweldig die open snavel. De tekening van zijn verenkleed is werkelijk heel erg mooi.

9 Mar 2012 7:54pm

NIKON D300
1/1250 second
F/8.0
ISO 320
500 mm

bird
zebra
dove